Aktualności

Franciszkański Dzień Dziecka w Miłakowie

W niedzielę 10 czerwca 2018 roku w ogrodach franciszkańskich w Miłakowie odbył się kolejny festyn dobroczynny, tym razem związany z Dniem Dziecka – „Spotkanie z Postaciami z Bajek”..

Rekolekcje dla mężczyzn i młodzieńców – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla mężczyzn i młodzieńców rozeznających swoją drogę życiową.

List o. Dydaka – misjonarza z Sudanu Południowego

22 stycznia 2018 roku z Bożą pomocą i dzięki życzliwości wielu osób, rozpocząłem pracę misyjną w Jubie – Stolicy Sudanu Południowego..

Turniej Ministrantów w piłkę nożną

W dniach od 1 do 3 czerwca 2018 r. we Wronkach odbyła się piąta edycja turnieju ministrantów w piłkę nożną o puchar Ministra Prowincjalnego..

Rada Plenarna Zakonu

Czerwiec 2018 roku jest szczególnym miesiącem dla naszego Zakonu, ponieważ w dniach od 12 do 28 czerwca w Nairobi (Kenia) odbędzie się Rada Plenarna Zakonu Braci Mniejszych..

Kapituła Namiotów

W dniach od 4 do 7 czerwca 2018 r. w Sanktuarium Maryjnym w Gostyniu odbyła się, pierwsza w historii naszej prowincji zakonnej, kapituła namiotów..

Pielgrzymka Szlakiem Sanktuariów Maryjnych

W dniach od 2 do 3 maja 2018 roku miała miejsce kolejna już autokarowa Pielgrzymka Szlakiem Sanktuariów Maryjnych, która wyruszyła z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego z Miłakowa..

Koncert: „Dla Matki” w Woźnikach

Z okazji Dnia Matki w niedzielę, 27 maja 2018 r. o godz. 18.00, odbył się w kościele w Woźnikach już piąty koncert „Dla matki” przygotowany i wyreżyserowany  przez p. Renatę Knop i o. Alojzego Pańczaka.

8/70