Aktualności

Alwernia I stopnia w Pakości

W dniach od 2 do 11 lipca uczestniczyliśmy w rekolekcjach franciszkańskiego Ruchu Apostolskiego (Alwernia I stopnia) w Pakości..

Alwernia dla Rycerzy św. Franciszka w Wejherowie

Ostatniego dnia czerwca w naszym Wyższym Seminarium Duchownym we Wronkach miało miejsce zakończenie roku akademickiego 2017/2018..

Zakończenie roku akademickiego we Wronkach

Ostatniego dnia czerwca w naszym Wyższym Seminarium Duchownym we Wronkach miało miejsce zakończenie roku akademickiego 2017/2018..

Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Chórów w Miłakowie

Miłakowo kolejny raz stało się miejscem wielkiego wydarzenia, tym razem nie tylko o zasięgu wojewódzkim, ale ogólnpolskim..

Pielgrzymka Parafialna do Lourdes – Västerås

Na miejsce corocznej pielgrzymki parafialnej wybraliśmy w tym roku Lourdes we Francji..

Franciszkański Dzień Dziecka w Miłakowie

W niedzielę 10 czerwca 2018 roku w ogrodach franciszkańskich w Miłakowie odbył się kolejny festyn dobroczynny, tym razem związany z Dniem Dziecka – „Spotkanie z Postaciami z Bajek”..

Rekolekcje dla mężczyzn i młodzieńców – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla mężczyzn i młodzieńców rozeznających swoją drogę życiową.

List o. Dydaka – misjonarza z Sudanu Południowego

22 stycznia 2018 roku z Bożą pomocą i dzięki życzliwości wielu osób, rozpocząłem pracę misyjną w Jubie – Stolicy Sudanu Południowego..

Turniej Ministrantów w piłkę nożną

W dniach od 1 do 3 czerwca 2018 r. we Wronkach odbyła się piąta edycja turnieju ministrantów w piłkę nożną o puchar Ministra Prowincjalnego..

Rada Plenarna Zakonu

Czerwiec 2018 roku jest szczególnym miesiącem dla naszego Zakonu, ponieważ w dniach od 12 do 28 czerwca w Nairobi (Kenia) odbędzie się Rada Plenarna Zakonu Braci Mniejszych..

10/75