Kaszubska N(M)ocna Droga Krzyżowa

Zapraszamy na indywidualną i refleksyjną Kaszubską N(M)ocną Drogę Krzyżową (45km), przygotowaną przez VERA VIRTU przy współpracy z Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Wejherowie. Tegorocznej pierwszej edycji towarzyszy specjalne wstawiennictwo MB Wejherowskiej Uzdrowienie Chorych na duszy i ciele, w XX rocznicę koronacji cudownego obrazu.
Wydarzenie rozpocznie się 5 kwietnia 2019 roku mszą o godz., 20:00 w kościele Trzech Krzyży na Kalwarii Wejherowskiej. Trasa Kaszubskiej N(M)ocnej Drogi Krzyżowej będzie przebiegała min., przez miejscowości Zibertowo – Gościcino – Zielony Dwór – Luzino – Nowe Kębłowo – Kochanowo – Góra – Kniewo – Sanktuarium Paśnica – Wejherowo (Sanktuarium Pasyjno – Maryjne).

Wszelkie szczegółowe informacje, regulamin wydarzeniana i zapisy on-line na stronie www.veravirtu.pl .

Zapisy do dnia 22.03.2019.

Kaszubska N(M)ocna Droga Krzyżowa

Zapraszamy na indywidualną i refleksyjną Kaszubską N(M)ocną Drogę Krzyżową (45km), przygotowaną przez VERA VIRTU przy współpracy z Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Wejherowie.Tegorocznej pierwszej edycji towarzyszy specjalne wstawiennictwo MB Wejherowskiej Uzdrowienie Chorych na duszy i ciele, w XX rocznicę koronacji cudownego obrazu.Wydarzenie rozpocznie się 5 kwietnia 2019 roku mszą o godz., 20:00 w kościele Trzech Krzyży na Kalwarii Wejherowskiej. Trasa Kaszubskiej N(M)ocnej Drogi Krzyżowej będzie przebiegała min., przez miejscowości Zibertowo – Gościcino – Zielony Dwór – Luzino – Nowe Kębłowo – Kochanowo – Góra – Kniewo – Sanktuarium Paśnica – Wejherowo (Sanktuarium Pasyjno – Maryjne).Wszelkie szczegółowe informacje, regulamin wydarzeniana i zapisy on-line na stronie www.veravirtu.pl . Zapisy do dnia 22.03.2019.

Opublikowany przez VERA VIRTU Wtorek, 5 marca 2019